Pulibet Giriş

Türkiye’nin en güvenilir şans oyunları sitesi sloganı ile hizmet veren ancak maalesef yurtdışı lisanslı olan Pulibet giriş yapılması da sıklıkla engellenen platformlardan bir tanesi. Bakıldığında, sıklıkla alan adı engellemeleri ile karşılaşan Pulibet’da bunun nedeni elbette Türkiye’ye vergi vermemek olarak belirtilebilir. Türkiye’ye vergi vermeyen, Malta tarafından lisanslanan ve dolayısıyla vergisini Malta’ya ödeyen Pulibet’da bu bağlamda Türkiye’ye giriş yasak. Alan adı bu sebepten engellenen Pulibet’a yatırım yapmak ise herhangi bir illegal durum teşkil etmiyor. Bakıldığında, pek çok Türk müşterinin Pulibet’da hesabının bulunduğunu görebiliyoruz ve yüksek oranlar sayesinde bu müşteriler sadece bir gecede milyonlarca TL kazanabiliyorlar. Türkiye lisanslı nesine ve benzeri sitelerde ise muhtemelen, bu tutarların yarısını bile kazanamazlar.

Pulibet Giriş Yöntemleri

Pulibet giriş adreslerinin engellendiği durumlarda, yeni adresi bulabilmek için izlemenizin mümkün olduğu pek çok yol var aslında. Bunlardan birincisi, bahis medya sitelerini takip ederek adres değişikliklerinden haberdar olmak. Bir ikincisi ise, ki bu en güvenilir yöntemlerden bir tanesidir; DNS’lerinizi globale göre ayarlamak. Bakıldığında, genelde DNS’ler Türkiye’deki internet sağlayıcısının Türkiye merkezli DNS adresleridir ve bu DNS’ler bazında alan adı engellemeleri yapılmaktadır. Alan adı engellemelerinden kurtulmak amacıyla, DNS’lerinizi örneğin, Google’ın DNS adreslerine çevirirseniz; sıkıntı olmaksızın her seferinde adres aramak yerine, direkt eski adresten yeni adrese otomatik yönlenebilirsiniz.

Pulibet’in sosyal medya hesaplarını takip etmek de, son yol olarak belirtilebilir. Facebook, Twitter ve daha pek çok mecrada aktif olarak duyurularını yapan Pulibet giriş adresleri değiştiği vakitlerde de duyuruları buralardan sağlayabiliyor. Siz de, Pulibet’a giriş yapmak istiyor ancak giriş adresini takip edemiyorsanız, sosyal medya hesapları birebir çözümdür.

Kısaca, Pulibet’a bir biçimde giriş yapabilmek adına pek çok yol mevcut. Siz de bir Pulibet müşterisiyseniz yahut buraya yatırım yapmak istiyorsanız, Pulibet güncel giriş adresi üzerinden siteye kaydolabilir, sonrasında ilk yatırım bonusunuzu alabilir ve dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Yukarıdaki önerileri izleyerek de herhangi bir adres değişikliğinde hemen Pulibet’un yeni giriş adresini bulmanız mümkün olacaktır.

Yorum Yapın