Tipobet Giriş

Türkiye’nin en güvenilir şans oyunları sitesi sloganı ile hizmet veren ancak maalesef yurtdışı lisanslı olan Tipobet giriş yapılması da sıklıkla engellenen platformlardan bir tanesi. Bakıldığında, sıklıkla alan adı engellemeleri ile karşılaşan Tipobet’da bunun nedeni elbette Türkiye’ye vergi vermemek olarak belirtilebilir. Türkiye’ye vergi vermeyen, Malta tarafından lisanslanan ve dolayısıyla vergisini Malta’ya ödeyen Tipobet’da bu bağlamda Türkiye’ye giriş yasak. Alan adı bu sebepten engellenen Tipobet’a yatırım yapmak ise herhangi bir illegal durum teşkil etmiyor. Bakıldığında, pek çok Türk müşterinin Tipobet’da hesabının bulunduğunu görebiliyoruz ve yüksek oranlar sayesinde bu müşteriler sadece bir gecede milyonlarca TL kazanabiliyorlar. Türkiye lisanslı nesine ve benzeri sitelerde ise muhtemelen, bu tutarların yarısını bile kazanamazlar.

Tipobet Giriş Yöntemleri

Tipobet giriş adreslerinin engellendiği durumlarda, yeni adresi bulabilmek için izlemenizin mümkün olduğu pek çok yol var aslında. Bunlardan birincisi, bahis medya sitelerini takip ederek adres değişikliklerinden haberdar olmak. Bir ikincisi ise, ki bu en güvenilir yöntemlerden bir tanesidir; DNS’lerinizi globale göre ayarlamak. Bakıldığında, genelde DNS’ler Türkiye’deki internet sağlayıcısının Türkiye merkezli DNS adresleridir ve bu DNS’ler bazında alan adı engellemeleri yapılmaktadır. Alan adı engellemelerinden kurtulmak amacıyla, DNS’lerinizi örneğin, Google’ın DNS adreslerine çevirirseniz; sıkıntı olmaksızın her seferinde adres aramak yerine, direkt eski adresten yeni adrese otomatik yönlenebilirsiniz.

Tipobet’in sosyal medya hesaplarını takip etmek de, son yol olarak belirtilebilir. Facebook, Twitter ve daha pek çok mecrada aktif olarak duyurularını yapan Tipobet giriş adresleri değiştiği vakitlerde de duyuruları buralardan sağlayabiliyor. Siz de, Tipobet’a giriş yapmak istiyor ancak giriş adresini takip edemiyorsanız, sosyal medya hesapları birebir çözümdür.

Kısaca, Tipobet’a bir biçimde giriş yapabilmek adına pek çok yol mevcut. Siz de bir Tipobet müşterisiyseniz yahut buraya yatırım yapmak istiyorsanız, Tipobet güncel giriş adresi üzerinden siteye kaydolabilir, sonrasında ilk yatırım bonusunuzu alabilir ve dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Yukarıdaki önerileri izleyerek de herhangi bir adres değişikliğinde hemen Tipobet’un yeni giriş adresini bulmanız mümkün olacaktır.

Yorum Yapın